• Jesteśmy na:

Poznaj nas lepiej

Tarkiewicz Clinic
to najlepsze praktyki kliniczne

Tarkiewicz Clinic to miejsce gdzie, spotyka się wiedza, doświadczenie, nowoczesna technologia z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta.

Doskonałe rezultaty terapii, jakie osiąga nasza placówka, są efektem współpracy i zaangażowania zespołu wyjątkowych ludzi, dla których wizja gabinetu jest tak samo ważna, jak dla jej właścicieli.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym Zespołem i naszą ofertą.
Dziękujemy za odwiedziny.

Poznaj zespół specjalistów

lek. med. Michał Tarkiewicz

Współwłaściciel Tarkiewicz Clinic

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i współwłaściciel Tarkiewicz Clinic. Lekarz z 20-letnim doświadczeniem: od 2002r.- lekarz rodzinny, a od 2012 r.-lekarz medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie oraz studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczony praktyk, certyfikowany szkoleniowiec, uczestnik licznych kongresów, kursów i szkoleń- zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Wprowadza do Tarkiewicz Clinic najlepsze praktyki kliniczne.

Pacjenci cenią go za wiedzę, doświadczenie, poczucie humoru i prawdomówność. Często podkreślają, że dr Tarkiewicz to lekarz, któremu mogą całkowicie zaufać.

Certyfikaty

mgr Anna Tarkiewicz

Współwłaściciel i manager Tarkiewicz Clinic

Z wykształcenia : dziennikarz, politolog, certyfikowany trener biznesu, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku "Kosmetologia w medycynie". Wcześniejsze doświadczenia zawodowe, takie jak: współpraca z mediami czy prowadzenie szkoleń biznesowych pozwalają na sprawne zarządzanie firmą-marketingiem i PR, kreowanie wizerunku Tarkiewicz Clinic. W miarę potrzeby wspomaga innych kosmetologów w zabiegach z zastosowania aparatury HI-TECH.

Od zespołu wymaga zaangażowania i wykonywania zadań na najwyższym poziomie.

Jej nastawienie do świata, otwartość, umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi, chęć niesienia pomocy innym sprawia, że w Tarkiewicz Clinic panuje przyjazna, prawie rodzinna atmosfera, w której każdy czuje się dobrze.

dr n. med. Sergey Antonov

Specjalista chirurgii plastycznej

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Czelabińsku w 1997 r. W latach 1998-2011 pracował jako lekarz w Obwodowym Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Czelabińsku. W 2009 r. uzyskał zaświadczenie wydane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie potwierdzające tytuł lekarza medycyny otrzymując prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

W latach 2011 -2020 pracował jako lekarz we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, tam też ukończył specjalizację z Chirurgii Plastycznej pod kierunkiem Konsultanta Krajowego prof. Jerzego Strużyny uzyskując w 2018 r., tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

od roku 2020-lekarz kierujący oddziałem Chirurgii plastycznej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Specjalizuje się zarówno w chirurgii estetycznej, jak i rekonstrukcyjnej, w tym chirurgii ręki. Szczególnie interesuje się mikrochirurgiczną rekonstrukcją, np rekonstrukcją piersi za pomocą tkanek własnych, rekonstrukcją pourazowych i pochorobowych ubytków głowy, tułowia i kończyn, etc. Praktykę zawodową doskonalił podczas licznych staży i kursów zagranicznych. Brał także udział w wielu prestiżowych międzynarodowych i krajowych sympozjach. Doktor Antonov jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Rosyjskiego Towarzystwa Kombustiologów „Świat bez Oparzeń”.

Języki- angielski, hiszpański, rosyjski.

Certyfikaty

mgr Iwona Jabłońska – Ciesielka

Kosmetolog, kierownik rejestracji

Absolwent studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku : "Kosmetologia w medycynie". Do jej ulubionych zabiegów z zastosowaniem aparatury HI-TECH należy Venus legacy – „dzięki niemu Pacjentki zauważają natychmiastową redukcję cellulitu i efekt ujędrnienia ciała, co przekłada się na ich szeroki uśmiech, a to lubię najbardziej”- jak sama mówi.
Pacjenci najbardziej cenią ją za naturalność i tworzenie atmosfery ciepła, dzięki czemu czują się w Tarkiewicz Clinic swobodnie i bezpiecznie.

mgr Inga Sobeścijańska

Kosmetolog, rejestracja

Ukończyła studia podyplomowe „Kosmetologia w medycynie” na WSNS w Lublinie.
W Tarkiewicz Clinic pracuje od 2021r. Zaangażowanie, staranność, wyrozumiałość, poczucie humoru, pozytywna energia i dyskrecja pozwalają jej nawiązać doskonały kontakt z pacjentami na każdym etapie ich pobytu w naszej klinice; od planowania wizyty, jak i podczas wykonywania zabiegów. Jak twierdzi: „praca w tak zgranym teamie to przyjemność oraz recepta na przyjazną klinikę, w której pacjenci czują się zatroszczeni, zrozumiani, a przede wszystkim wyjątkowi".

Małgorzata Giejda

Pielęgniarka

Małgorzata Giejda jest pielęgniarką operacyjną. W zawodzie pracuje od 28 lat. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. W Tarkiewicz Clinic asystuje przy zabiegach operacyjnych jako instrumentariuszka, prawa ręka dr Antonowa.
Jej obecność sprawia, ze Pacjenci podczas zabiegów chirurgicznych czują się bezpieczni i zaopiekowani. Najważniejsze cechy Małgosi- odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość, wiedza, doświadczenie, a dodatkowo uśmiech i dobre słowo dla każdego.

mgr Agnieszka Sumińska-Szulc

Pielęgniarka

Ukończyła Wydział Pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie i „Zarządzanie ochroną zdrowia”. Skończyła najróżniejsze kursy i szkolenia, ale i tak mało jej wiedzy- dokształca się gdzie tylko może. Wulkan energii.
Gdy pojawia się w klinice- zawsze z szerokim uśmiechem.
Wydaje się że nikt i nic nie jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Idealnie pasuje do ekipy.

Aktualności

28 czerwca, 2023

Voucher można zrealizować na konsultację i  zabiegi medycyny estetycznej […]

10 maja, 2022

Substancja znajduje bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. […]

9 maja, 2022

Botox czyli toksynę botulinową typu A w medycynie estetycznej […]