Clatuu Alpha – kriolipoliza

;
Tarkiewicz Clinic
ul. Krasińskiego 2 lok. 10
20-709 Lublin
Tel. (+48) 734 465 138
E-mail: kontakt@tarkiewicz.pl

Logo-Clatuu-Alpha

Kriolipoliza Clatuu Alpha – trwała, nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej.

Clatuu Alpha to innowacyjne urządzenie wykorzystujące niską temperaturę do zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych. Pozwala na wymodelowanie sylwetki i zmniejszenia nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w miejscach w których dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli chcesz zmniejszyć nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy:clatuu-scizer-ultraformer-bodyforming_Slider-d2b2f2a1

 • podbródka
 • ramion
 • klatki piersiowej – okolice sutków
 • pach
 • boczków
 • talii
 • brzucha
 • pośladków
 • powierzchni bocznej, tylnej i przyśrodkowej ud
 • kolan
 • innych

Dzięki zastosowaniu wielu głowic o kształtach dostosowanych do anatomicznych kształtów Twojego ciała zabieg jest komfortowy, bezpieczny i znacznie bardziej wydajny w porównaniu do zabiegów wykonywanych na urządzeniach starszego typu.

applicators_img_en

Mechanizm działania

Clatuu Alpha obniża temperaturę podskórnej tkanki tłuszczowej, bez uszkodzenia sąsiadujący z nią  tkanek – skóry, naczyń nerwów. Liczne badania kliniczne dowodzą, że niska temperatura powoduje trwałe zniszczenie  komórek tłuszczowych  – adipocytów. Pojedynczy zabieg może zniszczyć do 30% komórek tłuszczowych w obszarze zabiegowym.

Tech_2

Clatuu Alpha – innowacyjne podejście do kriolipolizy

Technologia chłodzenia Surround 360* Cooling w odróżnieniu od konwencjonalnych metod wykorzystywanych w urządzeniach do krilipolizy chłodzi równomiernie cały osbaszar zabiegowy poprawiając skuteczność zabieTech_3gu o 18,1%. Technologia Surround 360*Cooling w połączeniu ze zwiększoną o 20% siłą zasysania głowic przyczynia się do największej skuteczności Clatuu Alpha wśród tego typu urządzeń, przeznaczonych do redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej

Tech_1

 

Przebieg zabiegu

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i  bezbolesny. Nie wymaga stosowania środków przeciwbólowych ani dodatkowego przygotowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanej gamie aplikatorów dopasowanych do anatomicznych kształtów ciała precyzyjnie i bezpiecznie schładzamy obszar zabiegowy. Pole zabiegowe zabezpieczane jest  specjalnym żelowym podkładem pozwalającym na optymalne schłodzenie powierzchni zabiegowej i chroniącym skórę przed uszkodzeniem. Aplikator zasysa i schładza pole zabiegowe. Podczas jednej sesji zabiegowej możemy przyłożyć 2 aplikatory. Czas przyłożenia to ok. 60 minut. Po zakończonej aplikacji należy wykonać ok 2 min. masaż pola zabiegowego.

main-image-clatuu-1024x573

Po zabiegu możemy powrócić do codziennych czynności. W celu optymalizacji rezultatów można wykonać po zabiegu kilka sesji drenażu limfatycznego lub Venus legacy.

Rezultaty

 

33 33A 37 37A

 

 

 

46A46

48 48A 58A 58


61A61