O nas

lek. Michał Tarkiewicz

Współwłaściciel Tarkiewicz Clinic

lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. Michał Tarkiewicz

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i współwłaściciel Tarkiewicz Clinic. Lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na początku pracował jako lekarz rodzinny, a od 2012 r.,  jako lekarz medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie oraz studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczony  praktyk, certyfikowany szkoleniowiec, uczestnik licznych kongresów, kursów i szkoleń- zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Wprowadza do Tarkiewicz Clinic najlepsze  praktyki kliniczne- sprawdzone, skuteczne i bezpieczne dla Pacjenta.  

Pacjenci cenią go za wiedzę, doświadczenie, poczucie humoru i prawdomówność. Często podkreślają, że dr Tarkiewicz to lekarz, któremu mogą  całkowicie zaufać.

Certyfikaty

 

 

 

 

 

 

 

mgr Anna Tarkiewicz

mgr Anna Tarkiewicz

Anna Tarkiewicz

 Współwłaściciel  i manager Tarkiewicz Clinic

Z wykształcenia: dziennikarz, politolog,  certyfikowany trener biznesu,  absolwentka studiów podyplomowych na kierunku „Kosmetologia w medycynie”. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe takie jak współpraca z mediami czy prowadzenie szkoleń  biznesowych pomagają w zarządzaniu firmą: marketingiem i PR,  kreowanie wizerunku Tarkiewicz Clinic. W miarę potrzeby wspomaga innych kosmetologów w  zabiegach z zastosowania aparatury HI-TECH w terapiach anty-aging oraz  antycellulitowych i modelujących sylwetkę.

Od zespołu wymaga zaangażowania i wykonywania zadań na najwyższym poziomie. 

Jej przyjazne nastawienie do świata, otwartość, umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi, chęć niesienia pomocy innym i ciągły uśmiech sprawiają, że w Tarkiewicz Clinic panuje przyjazna, prawie rodzinna atmosfera, w której każdy czuje się dobrze.

 

 

 

 

 

dr n. med.

Sergey  Antonov

Specjalista chirurgii plastycznej

dr n. med. Sergey Antonov

dr n. med. Sergey Antonov

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Czelabińsku w 1997 r. W latach 1998-2011 pracował jako lekarz w Obwodowym Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Czelabińsku.  W 2009 r. uzyskał zaświadczenie wydane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie potwierdzające tytuł lekarza medycyny otrzymując prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

W latach 2011r. -2020r., pracował jako lekarz we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii  Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, tam też  ukończył specjalizację z Chirurgii Plastycznej pod kierunkiem Konsultanta Krajowego prof. Jerzego Strużyny uzyskując  w 2018 r., tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

Od 2020 r., lekarz kierujący oddziałem  Chirurgii plastycznej w Centrum Onkologi Ziemi Lubelskiej .

Specjalizuje się zarówno w chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej, w tym chirurgii ręki. Szczególnie interesuje się mikrochirurgiczną rekonstrukcją, np rekonstrukcją piersi za pomocą  tkanek własnych, rekonstrukcją pourazowych i pochorobowych ubytków głowy, tułowia i kończyn, etc. Praktykę zawodową doskonalił podczas licznych staży i kursów zagranicznych. Brał także udział w wielu prestiżowych międzynarodowych i krajowych sympozjach. Doktor Antonov jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Rosyjskiego Towarzystwa Kombustiologów „Świat bez Oparzeń”.

Języki- angielski, hiszpański, rosyjski.

 

 

 

 

lek.Weronika Wasyluk

Lekarz i dietetyk

Dietetyk i lekarz – oba kierunki studiów ukończone na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Lek. Weronika Wasiluk

lek. Weronika Wasyluk

Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chorób wewnętrznych. Prowadzi zajęcia ze studentami dietetyki na Uniwersytecie Medycznym. Interesuje się zagadnieniami związanymi z metabolizmem człowieka oraz leczeniem żywieniowym. Oferuje konsultacje i porady dietetyczne dla osób dorosłych w zakresie zdrowego żywienia, redukcji masy ciała oraz dietoterapii w licznych jednostkach chorobowych. Zapewnia kompleksowe i zindywidualizowane podejście do pacjenta oparte na zasadach  Evidence Based Medicine( korzystanie w postępowaniu klinicznym z wiarygodnych dowodów naukowych[ dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii).

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Iwona Jabłońska – Ciesielka

Kosmetolog,  kierownik rejestracji

mgr Iwona Jabłońska Ciesielka

mgr Iwona Jabłońska Ciesielka

Absolwent  studiów podyplomowych  w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku „Kosmetologia w medycynie”. Do jej ulubionych zabiegów z zastosowaniem aparatury HI-TECH należy Venus legacy – „dzięki niemu Pacjentki zauważają natychmiastową  redukcję cellulitu i  efekt ujędrnienia ciała, co  przekłada się na ich szeroki uśmiech, a to  lubię najbardziej”- jak sama mówi. Pacjenci najbardziej cenią ją za naturalność i tworzenie atmosfery ciepła, dzięki czemu czują się w Tarkiewicz Clinic swobodnie i bezpiecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Inga Sobeścijańska

Kosmetolog

Ukończyła studia podyplomowe „Kosmetologia w medycynie” na WSNS w Lublinie.

Mgr Inga Sobeścijańska

mgr Inga Sobeścijańska

W Tarkiewicz Clinic pracuje od 2021r. Zaangażowanie, staranność, wyrozumiałość, poczucie humoru, pozytywna energia i dyskrecja pozwalają jej nawiązać doskonały kontakt z pacjentami na każdym etapie ich pobytu w naszej klinice; od planowania wizyty  jak i podczas wykonywania zabiegów. Jak twierdzi: „praca w tak zgranym teamie to przyjemność oraz recepta na przyjazną klinikę, w której pacjenci czują się zatroszczeni, zrozumiani a przede wszystkim wyjątkowi ”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Giejda

Małgorzata Giejda

Małgorzata Giejda

Pielęgniarka

Małgorzata Giejda jest pielęgniarką operacyjną. W zawodzie pracuje od 28 lat. Doświadczenie zdobywała

w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. W Tarkiewicz Clinic asystuje przy  zabiegach operacyjnych jako instrumentariuszka, prawa ręka dr Antonowa.  Jej obecność sprawia, ze Pacjenci podczas zabiegów  chirurgicznych czują się bezpieczni i zaopiekowani. Najważniejsze cechy Małgosi- odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość, wiedza, doświadczenie, a dodatkowo uśmiech i dobre słowo dla każdego.

 

 

 

Sprawdź, co mówią o nas Pacjenci:

Opinie pochodzą ze stron: znanylekarz.pl i rankinglekarzy.pl

 • Ewa D.

  Przemiły, profesjonalny o pewnej ręce. Bardzo kontaktowy mądrze i fachowo doradza. Z czystym sumieniem polecam Doktora. Efekt zabiegów rewelacyjny a ceny konkurencyjne, bardzo przystępne!!!!

 • Dora

  Polecam wszystkim, którzy chcą wyglądać młodziej, ładniej, sympatyczniej :) Pan doktor bardzo stara się, by efekty były jak najlepsze, a pacjent nie stresował się ani zastrzykami ani rachunkiem ;) Miła atmosfera, świetne podejście do pacjenta.

 • Magdalena

  Wspaniały fachowiec, wspaniałe podejście do człowieka. Jestem zachwycona efektem mezoterapii Teosyalem Redensity, skóra promienna już po pierwszym zabiegu. Ból był tak minimalny, że wrócę tam na kolejne zabiegi, do tego super atmosfera i zrozumienie. Polecam tego specjalistę wszystkim wymagającym osobom, bo naprawdę jest najlepszy!!! :)

 • dzoana78

  Pana Doktora polecam dlatego, że doskonale potrafi doradzić i opisać jakiego efektu można się spodziewać: tu się podniesie, tam się wygładzi… I dlatego, że nie ma głupich pytań. Cel mojej wizyty – jeszcze piękniej wyglądać w najważniejszym dniu, w dniu ślubu. Wiedziałam, że do poprawki jest czoło (botox). Dzięki sugestiom Pana Doktora zdecydowałam się jeszcze na wypełnienie kwasem hialuronowym lwiej bruzdy i bruzd nosowo-wargowych. Efekt jest super i niech trwa i trwa. A jak się skończy to Pana Doktora jeszcze odwiedzę.

 • Anonim

  Po miesiącu (od zabiegu mezoterapii twarzy i rąk) efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skóra twarzy jest wygładzona i co najważniejsze jest nawilżona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroźnej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt również na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny.

 • SabinaW

  Rewelacyjne podejście do pacjentów, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy który z zabiegów poleca a który nie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Podczas wizyty miałam pewność, że trafiłam do doskonałego specjalisty, któremu naprawdę zależy na Pacjencie. Po zabiegach ( kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe i powiększenie ust) moja pewność się umocniła, wyglądam lepiej niż 10 lat temu :-) Na zakończenie spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka - zapłaciłam mniej niż myślałam! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.