O nas

lek. med. Michał Tarkiewicz

Współwłaściciel Tarkiewicz Clinic

lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Wybór tej dziedziny nie był przypadkowy. Chcę przyczyniać się do poprawy jakości życia moich Pacjentów i uważam, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo dobrze realizują to zadanie.

Przed przystąpieniem do pracy chcę dobrze poznać  potrzeby Pacjenta, aby doradzić najlepsze dla niego rozwiązania.  Podczas konsultacji szczegółowo wyjaśniam jakich  rezultatów należy się spodziewać po konkretnym zabiegu. Zależy mi na tym, żeby Pacjenci  czuli się  w Tarkiewicz Clinic bezpiecznie i komfortowo.

Wykształcenie: ukończone studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne kursy i szkolenia. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging.

Certyfikaty:

 

mgr Anna Tarkiewicz

mgr Anna Tarkiewicz

mgr Anna Tarkiewicz

Kosmetolog medyczny,  manager  i współwłaściciel Tarkiewicz Clinic.

 

Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku : Kosmetologia w Medycynie.

Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała z zastosowania aparatury medycznej i kosmetologicznej HI-TECH w terapiach anty-aging oraz  antycellulitowych i modelujących sylwetkę.

Tarkiewicz Clinic to miejsce dla mnie szczególne- to tu codziennie poznaję  ludzi, którym możemy pomagać i sprawiać aby czuli się  szczęśliwsi i młodsi:-)

Certyfikaty:

Dr n. med. Sergiey Antonov

Specjalista chirurgii plastycznej

dr n. med. Sergey Antonov

dr n. med. Sergey Antonov

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Czelabińsku w 1997 r. W latach 1998-2011 pracował jako lekarz w Obwodowym Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Czelabińsku.  W 2009 r. uzyskał zaświadczenie wydane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie potwierdzające tytuł lekarza medycyny otrzymując prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

W latach 2011r. -2020r., pracował jako lekarz we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii  Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, tam też  ukończył specjalizację z Chirurgii Plastycznej pod kierunkiem Konsultanta Krajowego prof. Jerzego Strużyny uzyskując  w 2018 r., tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

Od 2020 r., lekarz kierujący oddziałem  Chirurgii plastycznej w Centrum Onkologi Ziemi Lubelskiej .

Specjalizuje się zarówno w chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej, w tym chirurgii ręki. Szczególnie interesuje się mikrochirurgiczną rekonstrukcją, np rekonstrukcją piersi za pomocą  tkanek własnych, rekonstrukcją pourazowych i pochorobowych ubytków głowy, tułowia i kończyn, etc. Praktykę zawodową doskonalił podczas licznych staży i kursów zagranicznych. Brał także udział w wielu prestiżowych międzynarodowych i krajowych sympozjach. Doktor Antonov jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Rosyjskiego Towarzystwa Kombustiologów „Świat bez Oparzeń”.

Języki- angielski, hiszpański, rosyjski.

mgr Iwona Jabłońska – Ciesielka

Kosmetolog,  kierownik rejestracji

mgr Iwona Jabłońska Ciesielka

mgr Iwona Jabłońska Ciesielka

Absolwent  studiów podyplomowych  w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku : Kosmetologia w Medycynie. Do jej ulubionych zabiegów z zastosowaniem aparatury HI-TECH należy Venus legacy – „dzięki niemu Pacjentki zauważają natychmiastową  redukcję cellulitu i  efekt ujędrnienia ciała, co  przekłada się na ich szeroki uśmiech, a to  lubię najbardziej”- jak sama mówi. Pacjenci najbardziej cenią ją za naturalność i tworzenie atmosfery ciepła, dzięki czemu czują się w Tarkiewicz Clinic swobodnie i bezpiecznie.

Sprawdź, co mówią o nas Pacjenci:

Opinie pochodzą ze stron: znanylekarz.pl i rankinglekarzy.pl

 • Ewa D.

  Przemiły, profesjonalny o pewnej ręce. Bardzo kontaktowy mądrze i fachowo doradza. Z czystym sumieniem polecam Doktora. Efekt zabiegów rewelacyjny a ceny konkurencyjne, bardzo przystępne!!!!

 • Dora

  Polecam wszystkim, którzy chcą wyglądać młodziej, ładniej, sympatyczniej :) Pan doktor bardzo stara się, by efekty były jak najlepsze, a pacjent nie stresował się ani zastrzykami ani rachunkiem ;) Miła atmosfera, świetne podejście do pacjenta.

 • Magdalena

  Wspaniały fachowiec, wspaniałe podejście do człowieka. Jestem zachwycona efektem mezoterapii Teosyalem Redensity, skóra promienna już po pierwszym zabiegu. Ból był tak minimalny, że wrócę tam na kolejne zabiegi, do tego super atmosfera i zrozumienie. Polecam tego specjalistę wszystkim wymagającym osobom, bo naprawdę jest najlepszy!!! :)

 • dzoana78

  Pana Doktora polecam dlatego, że doskonale potrafi doradzić i opisać jakiego efektu można się spodziewać: tu się podniesie, tam się wygładzi… I dlatego, że nie ma głupich pytań. Cel mojej wizyty – jeszcze piękniej wyglądać w najważniejszym dniu, w dniu ślubu. Wiedziałam, że do poprawki jest czoło (botox). Dzięki sugestiom Pana Doktora zdecydowałam się jeszcze na wypełnienie kwasem hialuronowym lwiej bruzdy i bruzd nosowo-wargowych. Efekt jest super i niech trwa i trwa. A jak się skończy to Pana Doktora jeszcze odwiedzę.

 • Anonim

  Po miesiącu (od zabiegu mezoterapii twarzy i rąk) efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skóra twarzy jest wygładzona i co najważniejsze jest nawilżona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroźnej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt również na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny.

 • SabinaW

  Rewelacyjne podejście do pacjentów, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy który z zabiegów poleca a który nie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Podczas wizyty miałam pewność, że trafiłam do doskonałego specjalisty, któremu naprawdę zależy na Pacjencie. Po zabiegach ( kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe i powiększenie ust) moja pewność się umocniła, wyglądam lepiej niż 10 lat temu :-) Na zakończenie spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka - zapłaciłam mniej niż myślałam! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.