O nas

tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Wybór tej dziedziny nie był przypadkowy. Chcę przyczyniać się do poprawy jakości życia moich Pacjentów i uważam, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo dobrze realizują to zadanie.

Przed przystąpieniem do pracy chcę dobrze poznać Twoje potrzeby, aby doradzić najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Powiem Ci też, jakich dokładnie rezultatów się spodziewać. Zależy mi na tym, żebyś w moim gabinecie czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Wykształcenie: ukończone studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne kursy i szkolenia. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging.

Certyfikaty:

 

mgr Anna Tarkiewicz

mgr Anna Tarkiewicz

mgr Anna Tarkiewicz

Kosmetolog medyczny,  menadżer i współwłaściciel Centrum Medycyny Estetycznej  i Kosmetologii
Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie na kierunku : Kosmetologia w Medycynie.
Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała z zastosowania aparatury medycznej i kosmetologicznej HI-TECH w terapiach anty-aging oraz  antycellulitowych i modelujących sylwetkę.
Kosmetologia jest dziedziną która wciąż się rozwija dlatego  i ja pogłębiam swoją wiedzę  uczestnicząc w  branżowych kongresach, szkoleniach i kursach.
Praca w naszym Centrum daje mi  niesamowitą satysfakcję- codziennie poznaję  tu ludzi, którym możemy pomagać i sprawiać  aby czuli się  szczęśliwsi i młodsi.

Certyfikaty:

Sprawdź, co mówią o mnie Pacjenci:

Opinie pochodzą ze stron: znanylekarz.pl i rankinglekarzy.pl

 • Ewa D.

  Przemiły, profesjonalny o pewnej ręce. Bardzo kontaktowy mądrze i fachowo doradza. Z czystym sumieniem polecam Doktora. Efekt zabiegów rewelacyjny a ceny konkurencyjne, bardzo przystępne!!!!

 • Dora

  Polecam wszystkim, którzy chcą wyglądać młodziej, ładniej, sympatyczniej :) Pan doktor bardzo stara się, by efekty były jak najlepsze, a pacjent nie stresował się ani zastrzykami ani rachunkiem ;) Miła atmosfera, świetne podejście do pacjenta.

 • Magdalena

  Wspaniały fachowiec, wspaniałe podejście do człowieka. Jestem zachwycona efektem mezoterapii Teosyalem Redensity, skóra promienna już po pierwszym zabiegu. Ból był tak minimalny, że wrócę tam na kolejne zabiegi, do tego super atmosfera i zrozumienie. Polecam tego specjalistę wszystkim wymagającym osobom, bo naprawdę jest najlepszy!!! :)

 • dzoana78

  Pana Doktora polecam dlatego, że doskonale potrafi doradzić i opisać jakiego efektu można się spodziewać: tu się podniesie, tam się wygładzi… I dlatego, że nie ma głupich pytań. Cel mojej wizyty – jeszcze piękniej wyglądać w najważniejszym dniu, w dniu ślubu. Wiedziałam, że do poprawki jest czoło (botox). Dzięki sugestiom Pana Doktora zdecydowałam się jeszcze na wypełnienie kwasem hialuronowym lwiej bruzdy i bruzd nosowo-wargowych. Efekt jest super i niech trwa i trwa. A jak się skończy to Pana Doktora jeszcze odwiedzę.

 • Anonim

  Po miesiącu (od zabiegu mezoterapii twarzy i rąk) efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skóra twarzy jest wygładzona i co najważniejsze jest nawilżona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroźnej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt również na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny.

 • SabinaW

  Rewelacyjne podejście do pacjentów, cierpliwie i szczegółowo tłumaczy który z zabiegów poleca a który nie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Podczas wizyty miałam pewność, że trafiłam do doskonałego specjalisty, któremu naprawdę zależy na Pacjencie. Po zabiegach ( kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe i powiększenie ust) moja pewność się umocniła, wyglądam lepiej niż 10 lat temu :-) Na zakończenie spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka - zapłaciłam mniej niż myślałam! Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.