R[II] EYES- DO WRAŻLIWEJ OKOLICY OKA

R[II] Eyes to innowacyjny preparat pod oczy,  przeznaczony jest specjalnie do walki z niedoskonałościami wrażliwej okolicy oka. Niweluje cienie, opuchnięcia oraz zmarszczki i drobne linie. Unikalne właściwości R[II] Eyes potwierdzone są licznymi badaniami przeprowadzonymi przez TEOXANE. Na reprezentatywnej grupie pacjentów 100% z nich odczuło wyraźny efekt chłodzenia w miejscu aplikacji tuż po podaniu, 91% wskazało, że skóra jest wtedy lepiej nawilżona, 83% – gładsza, a 74% badanych zauważyło, że opuchlizna i sińce pod oczami są zdecydowanie mniejsze. Po 28 dniach skóra pacjentów stała się wyraźnie jaśniejsza, wygładzona i nawilżona, bez efektu podkrążonego oraz zmęczonego oka.

Formuła preparatu nie uczula, nie zawiera parabenów, oraz jest całkowicie bezzapachowa.

Skład:

RHA (Resilient Hyaluronic Acid)™ – RHA™ tworzy na skórze specjalną powłokę, która dostarcza składniki aktywne, stymulując skórę do odnowy.

CDR – kompleks odnawiający skórę

escyna – uszczelnia naczynia krwionośne

ekstrakt z oczaru wirginijskiego – działa drenująco

EPS Seafill – wygładza oraz nawilża

Sposób zastosowania:

R[II] Eyes jest zalecany do codziennego stosowania na dzień i na noc, należy aplikować preparat wokół całej okolicy oka delikatnie masując, aż do całkowitego wchłonięcia. R[II] Eyes jest również polecany po iniekcjach z kwasu hialuronowego, stanowiąc tym samym dopełnienie dla TEOSYAL PureSense Redensity [II] – wypełniacza dedykowanego leczeniu delikatnej okolicy oka.

Pojemność 15 ml- cena 255 zł